اخبار پيشرفته
اگر به دنبال آرامش هستید
چندی پیش از یك دانشمند مسیحی اروپایی مقاله‌ای خواندم كه زندگی خود را شرح داده بود كه  تحصیلات عالیه‌ی آن چنانی داشتم و در مشاغل مهمّی مشغول به كار بودم، تا آنكه...(ادامه)
تاریخ: جمعه 24 بهمن 1393       توسط: فائزه خانی    نظرات: 17
معجزه پاکی
این صدای توست، صدای لرزان دختری خطاب به مردی که او را نمی‌شناسد: کیستی؟ به من نزدیک نشو؟ تاکنون مردی ... ترس بر وجودت سایه انداخته، قلبت آنقدر تند و تند می‌زند ...(ادامه)
تاریخ: پنج شنبه 18 دی 1393       توسط: فائزه خانی    نظرات: 2648
چند رويداد خاطره ‏انگيز و شادي آفرين در صدر اسلام
چند رويداد خاطره ‏انگيز و شادي آفرين در صدر اسلام  ماه ربيع الاول، سومين ماه تاريخ هجري قمري و از ماه‏هاي معروف و سرنوشت ساز تاريخ اسلام است. حوادث و رويدادهاي...(ادامه)
تاریخ: جمعه 5 دی 1393       توسط: فائزه خانی    نظرات: 19
کلیدهای طلایی زندگی همسران
... کلیدی ترین توصیه ای که باید به یک زن بشه ؛ برای اینکه زندگی قوام و دوام پیدا بکنه چیه ؟ آیا به زن هم باید بگیم به مردت محبت کن ؟ خب معلومه اگه زنی همسر خودش رو دوست دا...(ادامه)
تاریخ: دو شنبه 10 آذر 1393       توسط: فائزه خانی    نظرات: 2354
راز آرامش درون
چکونه به آرامش برسیم؟ چند نفری که در جستجوی ارامش و خرسندی درون بودند, نزد یک استاد بودایی رفتند و از او پرسیدند: استاد شما همیشه یک لبخند روی لبت است و به نظر ما خیلی ارام و...(ادامه)
تاریخ: شنبه 1 آذر 1393       توسط: فائزه خانی    نظرات: 230
خدای مهربان دوستانم را حفظ فرما
خدای مهربانم روزهای آغازین  ماه صفر است و این دعای من براى دوستانم بارالها، برای شانه های خسته،قدری عشق برای گامهای مانده در ترديد،قدری عزم برای زخمها،مرهم ب...(ادامه)
تاریخ: شنبه 1 آذر 1393       توسط: SuperUser Account    نظرات: 18